>> עיצוב תאורה

✔עיצוב תאורה

עיצוב תאורה לבית החלה לתפוס תאוצה בשנים האחרונות, באמצעות עיצוב תאורה נכון אנו יכולים לשנות את כל תפיסת המרחב שמתקבלת מהבית, לשנות אווירה ובנוסף לכך כיום ישנם

גופי תאורה

עיצוב תאורהמיוחדים שיכולים להיות ממש כיצירות אומנות בביתכם.

כאשר אנו מחליטים להתחיל לעצב ולשנות את התאורה בבית עלינו תחילה להבין כיצד יש להתייחס לכל חדר ומה התאורה הנחוצה בו, כפי שלא נאיר את חדר התינוקות בתאורה חזקה ובוהקת או כפי שלא נאיר את המטבח בתאורה חלשה שלא נצליח לראות מה אנו עושים.

אם כך נתחיל בעיצוב תאורה לסלון החדר המרכזי בבית, כאשר אנו מחליטים לעצב חשוב לזכור שהסלון הינו חדר בו מתרחשים חלק גדול מחיי הבית והתאורה צירכה להתאים לכל דיירי הבית.

לכן עדיף להשתמש בתאורה מרכזית או היקפית על התקרה על מנת להאיר את המקום בצורה טובה, בנוסף לכך ניתן להוסיף גופי תאורה בעלי פתח עליון אשר יאירו את התקרה ובכך יצרו חלל גדול יותר, ומומלץ להוסיף מספר גופי תאורה צמודים לקירות או ליד מקומות הישיבה.

לאחר שעיצבנו את הסלון נעבור לחדר לא פחות חשוב, המטבח. כאשר אנו מדברים על

עיצוב תאורה למטבח

יהיה ברצוננו לשמור על שלושה אלמנטים חשובים, שהם התאורה הכללית, תאורת עבודה ותאורת אווירה, כאשר הכוונה היא כי יש צורך להאיר את המטבח באופן כללי כאשר מומלץ להשתמש במספר מנורות על מנת לנסות למנוע הצללות ככל שניתן, בנוסף יהיה עלינו לשמור על תאורה חזקה מעל משטח העבודה שלנו ובנוסף אם המטבח משמש גם כחדר אוכל ניתן להשתמש בגופי תאורה שניתן לעמעם ובכך ליצור אווירה אינטימית יותר. כאשר נחליט לעבוד על

עיצוב תאורה לפינת אוכל

יהיה עלינו לזכור כי פינת האוכל היא אחד החדרים היחידים בבית בו יש מוטיב אחד ומרכזי בלבד, והוא שולחן האוכל. ולכן כאשר נרצה להעיר את פינת האוכל יהיה עלינו להשתמש בגוף תאורה מרכזי שיתאים לגודל השולחן ויאיר אותו כמו שצריך, בנוסף מומלץ להוסיף דימר וכך יהיה ניתן לשנות את עוצמת האור וכך לשנות גם את האווירה סביב שולחן האוכל. סיימנו לעצב את הבית וכעת נעבור ל:

עיצוב תאורה לגינה

כאשר ברצוננו לעצב תאורה לגינה יש אפשרויות רבות ואין גבול ליצירתיות, אם זאת ניתן כמה נקודות פשוטות, הראשונה היא להוסיף תאורה בקצה הגינה מה שיגרום לה להיראות גדולה יותר בלילה, ובנוסף ניתן להוסיף תאורת לדים מה שיוסיף צבע יחודי לגינה.

כאשר אנו מדברים על עיצוב תאורה לאירועים, הדברים החשובים שעלינו לעשות הם ליצור אווירה אינטימית ונינוחה ליד השולחנות ומצד שני יהיה עלינו ליצור תאורה חזקה ושמחה ברחבת הריקודים בה ניתן לאנשים אפשרות לרקוד ללא חשש.

 


 

בניית אתרים סטפ נט בע''מ