>> תאורה לבית

✔תאורה לבית

תאורה לביתלפני שאנו רצים לאבזר את כל הבית בגופי התאורה השונים, עלינו לפני כן להבין את ההבדלים בין גופי התאורה השונים ומה המשמעות של ההבדלים, ההבדל הראשון הוא במיקום, האם הוא יהיה צמוד לתקרה, האם יש למקד את האור באזור ספציפי או יש לפזר אותו במספר מוקדים בחדר.

שוני נוסף הוא בסוג המנורה, האם תחליטו על מנורה המפיצה אור לבן או צהוב, נורת לוגן או פלורסנט וכו'.

כאשר אנו מחליטים על תאורה לבית עלינו לחשוב על החדרים השונים וכיצד ברצוננו להאיר אותם.

כפי שאיננו נאיר את חדר השינה באור בוהק וחזק או את חדר התינוקות בתאורה מסנוורת איננו נאיר את המטבח בתאורה עמומה ורומנטית.

✔תאורה לחדר שינה

בחדר השינה עדיף להשתמש בתאורה תלויה כוון שהיא מסנוורת פחות ותאפשר אווירה רגועה ונינוחה המתאימה לשעת השינה, בנוסף אפשר להוסיף מנורות שיעמדו על השידה או על הקיר לצד המיטה.

✔תאורה לחדר ילדים

בחדר הילדים אין צורך בתאורה חזקה מאוד, אך אם זאת כן צריך תאורה שתוכל להעיר את החדר מספיק טוב על מנת למצוא את הצעצועים השונים בנוסף יש להוסיף מנורת שולחן שהילדים יוכלו לעבוד ליד השולחן.

✔תאורה לחדר תינוקות

תצטרך להיות יותר עדינה מאשר התאורה בחדר הילדים. יש לדאוג שעיני התינוק לא נחשפות לאור באופן ישיר, וחשוב להשתמש באהיל או בגופי תאורה עם כיסוי על מנת למנוע סינוור, בנוסף מומלץ להשתמש במנורות בעלות אור צהוב, ולא נורות פלורסנט אשר מרצדות ויכולות לגרום נזק לעיני התינוק, כמו כן אפשר ואף מומלץ להשתמש במנורת לילה ליד פינת ההחתלה.

✔תאורה לחדר אמבטיה

בחדר האמבטיה חשוב להשתמש באמצעי תאורה אטומים ומוגנים ממים ואדים, כדאי להשתמש בתאורה חזקה ושאינה מחממת.

✔תאורה לחדר עבודה

בחדר העבודה אנו נרצה שתהיה תאורה מרכזית טובה וחזקה, ובנוסף שתהיה לנו תאורה מעל השולחן, ובמקרה בו יש אזור קריאה מומלץ להוסיף גם תאורה ספציפית על אותו אזור.

לסיכום, כאשר אנו נרצה להאיר את ביתנו, אסור לנו לחסוך בהוצאות, ולמרות שהמחיר אינו זול, ייתכן שאם תחפשו תאורה לבית, מבצעים שונים יצצו, ויכלו לצמצם את העלויות, אם זאת אנו ממליצים להתייעץ עם מומחה שיעזור לכם וכך תוכלו להפיק את המירב מהתאורה לבית שתהיה לכם.

 

 

בניית אתרים סטפ נט בע''מ