>> תאורת לדים

✔תאורת לדים

מנורות לדים החלו להתפתח באופן רציני בשנים האחרונות והחלו להשתמש בהן ב:

גופי תאורה

שונים ומיוחדים המתאימים לכל סביבה בין הבית ועד הרכב. לנורות לד ישנם מספר יתרונות חשובים, היתרון הראשון הוא החיסכון בחשמל.

נורות לד

תאורת לדיםצורכות פי 10 פחות חשמל מאשר נורות רגילות בנוסף לכך הנורות אינן מתחממות או מתקררות ולכן הן לא מסוכנות לילדים קטנים ואין חשש שהן יתפוצצו, יתרון נוסף הוא חי הנורה ארוכים מאוד ויכולים להחזיק אף 15 שנה לפעמים. כיום נופץ השימוש ב:

תאורת לדים לבית

ניתן לראות בתים רבים אשר משתמשים בלדים להאיר את בית בצורות שונות ומגוונות אשר יכולות להשאיר כל מבקר נדהם. אחד השימושים העיקריים הוא בגינה.

תאורת לדים לגינה

משמשים כדי להאיר את הגינה בצורה יחודית בעיקר משום שניתן להשתמש בצבעים שונים לתאורה ובכך להפוך את הגינה שלכם לדבר יחודי ששונה מכל גינה אחרת. שימוש נוסף הוא ב:

תאורת לדים למטבח

כאשר אנו מחליטים לעצב ולהאיר את החדרים בצורה יחודית אנו יכולים להשתמש בתאורת לדים במטבח, באמצעות התאורה אתם תוכלו להאיר את שטח העבודה שלכם ובכך למנוע פציעות מיותרות, ובגלל שהנורות לא מתחממות אין חשש להשאיר את המזון תחת אור דולק, בנוסף לכך אתם תוכלו להאיר את הארונות השונים או להדגיש חפצי נוי שנמצאים במטבח. שימוש נפוץ מאוד הוא

תאורת לדים לרכב

אנשים רבים אינם יודעים זאת, אך כל נורות הרכב הן בעצם נורות לד, מנורת הבלם ועד נורות האיתות ועוד, יצרני הרכבים לא סתם משתמשים בנורת לד וזאת כתוצאה מאיכות הנורות ויכולתן לתפקד בכל סוגי מזג האוויר ושנים רבות ללא צורך להחליף נורה. לסיכום:

גופי תאורת לדים

נחשבים מעט טובים יותר מגופי תאורה רגילים, וזאת מכוון שהם אפקטיבים, יעילים, חוסכים בחשמל ובעלי תוחלת חיים ארוכה יותר מאשר גופי תאורה רגילים, למרות כל היתרונות המחיר גבוהה ממחירה של תאורה רגילה (למרות החיסכון שמתקבל בהמשך), למרות זאת אם ברצוננו לחסוך ניתן תמיד לחפש בחנויות השונות תאורת לדים מבצעים, ובכך לחסוך כסף גם בקנייה וגם בזמן השימוש. 


 

בניית אתרים סטפ נט בע''מ